لطفا منتظر بمانید
درباره ما

 

اپـیــزرو یک سامانه جامع برای افزایش سطح یادگیری و تعامل بیشتر اساتید با دانش آموزان است.

  در اپـیـزرو مشکلات کلاس های حضوری از جمله هزینه بالای ثبت نام، مشکلات رفت و آمد، عدم برگزاری کلاس های رفع اشکال، عدم ارزیابی منظم و هدفمند، کیفیت پایین کلاسها حتی دربرخی دوره های آنلاین، بررسی شده و یک سیستم آموزشی نوین بازطراحی شده است تا دانش اموزان بتوانند بصورتی کارامد، در کلاسهای آنلاین شرکت کنند.

در مدرسه آنلاین اپـیـزرو، دانش آموز علاوه بر شرکت در کلاس آنلاین با کیفیت، دسترسی به فیلم همان کلاس را دارد تا  درصورت نیاز، امکان مرور و تماشای دوباره مطالب کلاسی را داشته باشد. با طرح ایده بینهایت سوال، این امکان برای دانش آموزان فراهم شده است که سوالات درسی خود را علاوه بر پرسش زنده در کلاسهای آنلاین، در پنل دانش آموزی خود به تعداد نامحدود مطرح کرده و پشتیبانها و اساتید هر درس به سوالات پاسخ دهند. همچنین حضور و غیاب، آزمونهای آنلاین دوره ای و پرسش و پاسخ در کلاس، از اصول برگزاری کلاسهای مدرسه آنلاین اپیزرو است تا تجربه ای متفاوت برای دانش آموزان سخت کوش سراسر کشور ایجاد گردد. ما در تیم اپـیـزرو معتقدیم، قدم های کوچک امروز ما تغییرات بزرگ آموزش فردا است.

برای استفاده کامل از امکانات مدرسه آنلاین اپـیـزرو، لطفا در سایت عضو شوید و مقطع و درسی که میخواهید را انتخاب کنید و با خیال راحت و لیوانی نوشیدنی گرم به استقبال دروس خود بروید.